Saugmotor Rotron 24V-150224-00
Artikelnummer 855022.000000.01
Inhalt 1 Stück
Lieferzeit 4 - 8 Wochen
Saugmotor passend für Rotron 24V-150224-00
MotorType Duplex Blower Description 5,49, 24V, Tangential, 1stg Speed Control Discrete Settings Flow Class High Flow Comment None Internal Drive RTP 1400 Duplex Fan Datasheet 150221-01 Brushless DC fans and impeller style blowers by AMETEK Dynamic Fluid Solutions offer multi-speed aerodynamic performances for all types of high airflow applications. Our standard designs come with fully integrated electronics and are available in various input voltages including 12 and 24 VDC.
Technische Daten
Maschine:Rotron 24V-150224-00
Art:Transportation Motor Rotron 24V-150221-01
Bauart:Tangential
Durchmesser:14 mm
Hersteller:ROTRON
Hersteller-Nr.:150221-01
Gewicht:0.1 kg
Spannung / Stromstärke:24 V